kvaliteetne. kasvuhooned. kasvuhooned,kasvuhooned,kasvuhooned,kasvuhoone automaatika, imbvoolik, imbtoru, rohevahetus,rohevahetus,rohevahetus, kastmine

Ostukorv  

ostukorv on tühi

Kategooriad

Otsing

Facebook

Tarnijad

Imbtoru rist nelik-liitmik Standard 16 mm

Kidaline ristliitmik imbtorule – võimaldab omavahel ühendada 4 imbtoru ja aiavoolikut.

Rohkem infot

1,90 € KM-ga

Müüja: Vistecon Grupp OÜ


Teavita, kui toode jälle saadaval 24h

Kidaline ristliitmik imbtorule. Jäik plastikust 16mm läbimõõduga liitmik.
Neljasuunaline ühendus imbtorudele – sobib ideaalselt näiteks tavaliste aiavoolikute (sisemõõt 12,5 mm) või imbtorude ühendamiseks omavahel.
NB! Meie liitmikud sobituvad täpselt ainult meie müüdavatesse imbtorudesse. Kui teie tavaline aiavoolik jääb liitmiku ümber lõdvalt, soovitame tugevama ühenduse saavutamiseks kasutada kaablisidet või voolikuklambrit.
Ristliitmik pakub uusi võimalusi niisutussüsteemide paigutamisel. See suurepärane lahendus juhib teie väärtusliku vee täpselt sinna, kus seda kõige rohkem vaja on.
Ristliitmik on tuletatud T-kujulisest liitmikust ja tänu sellele on torustiku hargnemiseks rohkem võimalusi. See neljasuunaline ristikujuline voolikuliitmik võimaldab ühe veeallikaga ühendada kolm voolikut või moodustada mitmesuunalisi täisnurkseid ühendusi, mis võrgukujuliselt katavad niisutatava ala täielikumalt. Ristliitmiku kidad on kujundatud nii, et nad ühenduvad voolikutega tugevamini kui mõned muud kidalised liitmikud, nii suudavad nad vastu pidada tugevamale veesurvele, mis nendes ühenduskohtades võib tekkida. Kasta imbtoru ots kuuma vette, ning siis vajuta liitmik kindlalt kohale. Nii tekib tugev veekindel ühendus

Töötab interaktiivselt koos kõigi meie teiste liitmike ja lisadega.